کتاب رگتایم

توضیحات محصول

 کتاب رگتایم نوشته ئی. ال. دكتروف ترجمه ابولحسن نجفی

دکتروف نويسنده يي بزرگ و گرانقدر است که هوش و بصيرت و دانش گسترده يي دارد و هر اثري که آفريده، با اقبال زياد خوانندگان و منتقدان روبه رو شده است. او داراي چنان تسلطي بر کلام است که در مصاحبه يي در سالني بزرگ با حضور پانصد شنونده به پرسش هاي اداره کننده جلسه و حضار، في البداهه و سرضرب پاسخ مي دهد.

رمان رگتايم يکي از آثار برجسته پست مدرنيستي ادبيات معاصر امريکا است که به دريافت جوايزي از قبيل جايزه محافل منتقدان کتاب ملي براي داستان و جايزه هنر و ادبيات امريکا و نيز نامزدي جايزه تبولابراي بهترين رمان نائل آمده است، رماني است زنده، رنگارنگ و شورانگيز، نوعي روياي تب آلود گذشته امريکا که به صورت يک رمان تاريخي بازسازي شده است.

رمان چيزي حدود سي سال پيش يعني در سال 1975 نوشته شده و وقايع آن بيشتر در نيويورک اتفاق مي افتد و محدوده زماني آن از آغاز سال 1906 تا سال 1917 را-يعني سالي که امريکا وارد جنگ جهاني اول شد- دربرمي گيرد، دوره يي که کاپيتاليسم در اوج قدرت بود اما هواداران سوسياليسم و آنارشيسم سخت به آن حمله مي کردند و فاصله بين ثروتمندان و فقرا بسيار زياد بود، دوره مبارزات حقوق مدني، حقوق زنان و جنبش هاي کارگري و نيز دوره رواج موسيقي مردم پسند و صنعت نوپاي سينما…برای خرید کتاب رگتایم با ما تماس بگیرید

فعلا نظری موجود نیست.

نقد خود را اضافه کنید